Warning: file_put_contents(/web/lamairoklub/lama-iroklub.hu/wp-content/uploads/elementor/css/post-5997.css): failed to open stream: Disk quota exceeded in /web/lamairoklub/lama-iroklub.hu/wp-content/plugins/elementor/core/files/base.php on line 194
LámAntológia23 könyvbemutató - Láma Íróklub

Az oldal a Láma Kiadó gondozásában áll.

LámAntológia23 könyvbemutató

Rendhagyó, közönségtalálkozós, élő felolvasásos könyvbemutatót rendeztünk az irodalomkedvelőknek Budaörsön a PostArt szalonban.

Az összeállított válogatás az alkotók sokszínű érzelemvilágát a legkülönbözőbb, szórakoztató, elgondolkodtató, olykor erotikus, olykor meglepő történetekkel villantja fel.

Balról jobbra: Forrai Mónika, Dobi Zsuzsanna, Pammer Stella, Filep-Papp Nikolett, Katona-Rózsa Helga, Takács Zoltán, Darázs Balogh Katalin, Újvári Gyöngyi, Takács Tamás, Pokk Brigitta, Zahorán Adrienn

A könyvben lévő QR kódokkal a 2022-es LámAntológia legjavából is hallgathat az olvasó, így nemcsak írott, de hangoskönyvet is kap egyben.

Az egyedi bemutatón ott voltak az írók és a kiadó munkatársai is. A közönség élőben élvezhette a könyvben is közreműködő előadóművészek: Román Judit, Zahorán Adrienne és Szalóczi Pál felolvasásait is.

Kategóriák: