Barion Pixel

Az oldal a Láma Kiadó gondozásában áll.

TrécseLáma Klub

Ha azt olvasnám, amit a többi ember, gondolkodni is csak úgy tudnék, mint ők ”
– Murakami Haruki

Amikor olvasunk, életre kel bennünk a történet. A szereplők közül talán valaki fontossá válik, és előtörnek az érzések. Magával ragadnak a sorok, miközben szeretünk, vagy épp utálunk.

Célunk, hogy újra megszerettessük az olvasás örömét, így olyan olvasnivalót is felajánlunk majd, amivel esetleg a Klub tagjai nem találkoztak volna máshol.

A TrécseLáma Klub minden hónapban összejön, hogy kellemesen elbeszélgessen az aktuális olvasmányról.
Egy kávé… tea… és persze Te…

Mi más kellhet még egy délutánhoz?

Ha szeretsz olvasni és emellett szívesen beszélgetnél, csatlakozz a TrécseLáma Klubhoz!

TrécseLáma jelentkezési lap

Csak kizárólag hétköznap 9.00 és 18.00h között keresünk. De a szám mögé megadhatod, hogy mikor lenne Neked a legjobb!

Az űrlap elküldésével elfogadja az Adatkezelési Tájékoztatóban leírtakat!